Konkurs, bilety i inna motywacja..

Witam Cię na mojej stronie. Wiem, że ograniczyłem ostatnio moje obowiązki względem inspirowania i motywowania Was do działań, ale też wiem i widzę, jak mocno zadziałał na Waszą reaktywację konkurs z Fit Eat. Dlatego obiecuje, że będę tu często i regularnie, tak abyście poczuli, że idę z Wami drogą do lepszego roku!

Zatem! Konkurs rozstrzygnięty, trudem.. Dlatego, że napisało do mnie tyle osób, mnóstwo miłych słów z motywacją. Chciałbym dać to samo Wam. Konkursy pojawią się częściej, będą dotyczyły każdej płaszczyzny bo pamiętajmy, że rozwój siebie to nie tylko sport i zdrowszy tryb życia.

Wygranymi w konkursie zostają:

  1. Paweł Brzozowski (Brzoz-med Paweł Brzozowski)
  2. Kinga Jakubiak (Kinia Jakubiak)
  3. Przemysław Siara (Przemek Siara)

Gratuluję zwycięzcom, odezwijcie się proszę na priv do Agnieszka Dyda, podając swoje dane i informację o wygranej w konkursie.

Czy taka forma motywacji do stworzenia nowej historii nowego 2020 roku podoba się Wam i chcecie byśmy wspólnie kontynuowali takie działania ? Dajcie znać w komentarzu i motywujmy się wzajemnie. Poniżej zobaczcie przyjemny, lekki wywiad dla radomskiej stacji zebrra.tv. Trochę o przygotowaniach do walki, trochę o mnie i osobach, które mnie wspierają w kwestiach zawodowych. A wspieracie mnie także Wy! To Wy z walki na walkę robicie to co odbija się echem w całej Polsce. Na tę walkę też macie już bilety ?

Inne wpisy bloga