Pasmo zwycięstw 2019 roku!

To Nasz wspólny sukces! Mam nadzieje, że nikogo nie pominę z tych emocji, ale każdego staram się uścisnąć dłoń w podziękowaniu.

Samopoczucie zawdzięczam w dużej mierze diecie. Zdrowe odżywianie, witaminy, zbilansowane i regularne posiłki to klucz nie tylko do kilogramów, ale i samopoczucia. Dlatego dziękuję serdecznie za opiekę żywieniową Fit Eat, Sztanga i Widelec, oraz Atleta – Suplementy Radom.

Dodatkowe podziękowania kieruję dla moje Trenera Leszka, oraz całego klubu Cross fight, dzięki Wam mogę nadal się rozwijać, korygować błędy każdego dnia i być lepszą wersją siebie-sportowca.   Kuba Ozga, Czarek Kęsik, Piotrek Mochocki – z  takim składem mogę jeździć na każdą wojnę! Jesteście niezastąpieni, prawdziwi!

Dziękuję mojej narzeczonej za to, że wytrzymuje ze mną gdy jestem zły, głodny i nieznośny.

Dziękuję całej mojej rodzinie i bratu – Grzesiek, stoczyłeś swoją pierwszą walkę i mogłem patrzeć na Ciebie z dumą!

Przeogromne podziękowania należą się sponsorom, dzięki którym mogę skupić się na tym co na drodze sportowca najważniejsze – spokojna głowa i mocne treningi. To dzięki Wam w 101% poświęcam się temu czego dokonuje i to także Wasz sukces. – Ciężko opisać za Wam dziękuję, bo jest Was wiele, wiele więcej : Goliat Security, Kemichal, Windoor, Made in Color, Hydro Truck, Gusto Italiano.. Ciężko opisać Was nawet jednym zdaniem. – Guga ubieracie mnie tak, że wyskakując z dresu mogę więcej – TheToX Mariuszku stawiasz mnie na nogi za każdym razem i wpajasz we mnie moc witamin i energii, – Feniks ratujesz moje stare i wymęczone mięśnie i stawy, – Expuch piekarnie oraz Burger Brothers – nie mogę odmówić Wam faktu, że po walce jesteście tym na co czekam – słodkie słone i dla mnie zakazane ale wymarzone, – Extreme Hobby dbacie o jakość mojego trenowania…

Nooo i dziękuję kibicom, pełne trybuny, zdarte gardła! To Wy… Nic innego nie wyrazi mojej wdzięczności jak szczere – Dziękuję, dziękuję, dziękuję..

Inne wpisy bloga