Nie zwalniam tempa?

Ilu z Was zastanawia się teraz ile prawdy jest w internetowych wpisach o mojej kolejnej walce już za niespełna 5 tygodni?

13 grudnia w 38 rocznicę wprowadzenia Stanu Wojennego, powrócę z siłą i wolą walki na Radomskim MOSIR’ze.

Już 13 grudnia po bardzo krótkiej od emocji przerwie, postanawiam znowu wejść do klatki i pokazać to czemu poświęcam całe swoje życie – walce o marzenia. Wielu z Was zadaje sobie zapewne pytanie, dlaczego tak szybko ? Odpowiadam. Dobra passja i mocne 5 minut to moment, w którym chce przede wszystkim sprawdzać i szlifować swoje umiejętności. Nie jest to moment, w którym chce udowodnić komuś na ile mnie stać, ale upewnić się, że zasługuję na miejsce w którym jestem.

Już teraz zapraszam Was do współtworzenia radomskich historii! Zapraszam każdego z osoba do wspierania mnie w najgorętszych momentach mojej kariery sportowej i pisania biografii o najdłuższej drodze do realizowania samego siebie. Bądźcie tego dnia ze mną w Radomiu i bądźcie razem ze mną tak głośno jak przy każdym wejściu do klatki od początku wspólnej drogi.

Sprzedaż biletów

Otwieram oficjalną sprzedaż biletów i głośno odliczam aż rozejdą się w zaskakującym tempie. Nie zwalniajmy tempa i piszmy tę historię razem.

Bilety możecie zamawiać bezpośrednio u mnie, bądź kontaktując się na numer telefonu: 730 598 945

Inne wpisy bloga