RANKING POLSKIEGO MMA – Mój Mały Wielki Awans.

Od kilku chwil w mediach szaleje aktualizacja Rankingu Polskich zawodników MMA.

Od kilku chwil nie mogę uwierzyć, że 6 grudnia Mikołaj wręczył mi tak Wielki Zawodowy prezent.

Chwila ciszy, napięcia i wstrzymania emocji … I tak!

1 miejsce w rankingu Polskiego MMA wagi piórkowej należy z dniem dzisiejszym do mnie.

Nie jestem w stanie wyrazić emocji jakie towarzyszyły mi otwierając link i upewniając się, że to nie żart. Ale chwila zadumy i wiem, że mogę i muszę być jeszcze lepszy. Sytuacja rankingowa podkręciła grę motywacyjną i włączyła zapasy podświadomości o walce z jeszcze większym impetem.

Wyżej w rankingu już być nie mogę, ale walka z samym sobą o utrzymanie pozycji jest największym wyzwaniem. Dziękuję za awans, dziękuję za docenienie, dziękuję za to, że mogę być wśród najlepszym.

Obiecuje zrobić wszystko, by nie zawieść tych, którzy życzą mi dobrze, i obiecuje zrobić wszystko, by zawieść tych, którzy życzą mi troszkę gorzej.

Jeśli jesteście ciekawi, kto również dostał mikołajkowy prezent i awansował klikajcie w link poniżej i gratulujcie wszystkim, którzy osiągają spektakularne dla nich sukcesy. Nie bójcie się im pogratulować, pamiętajcie, że grudzień to miesiąc dobra, ciepła i dawania jeszcze większej dawki miłości innym. Dobre słowo tworzy więcej niż myślisz, a wiem, że Ty też dzisiaj osiągnęłaś/ąłeś jakiś mały wielki sukces.

Inne wpisy bloga